Hakkımızda | Truva Akademi
Öngösterim Görseli

Truva Akademi

Kariyerinize Değer Katın!

Misyon

Ülkemizi, Dünya’da temsil edecek gençlerin, kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmak. İlkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün öncüsü olarak, etik ve ahlâki değerleri temel alan eğitim sistemlerinin geliştirilmesini sağlamak. Sürdürülebilir ve sürekli gelişimi hedefleyen uluslararası standartlardaki inovatif eğitim metodolojisiyle ve işini aşkla yapan uzman eğitmen ve danışman kadrosu ile öğrenci, çalışan, iş arayan, girişimci, emekli, ev hanımı, engelli ve gelişime ihtiyaç duyan, her zaman ilerlemeyi seçen bireylerin gelişim yolculuğunda, fark yaratan Koçluk ve Mentorluk sistemleriyle destek vererek ülke ve ev ekonomisine yerli ve milli  katkıda bulunmalarına destek sağlamak.

Vizyon

Dünya’da, ülkemizi gururla temsil eden gençlerin ve yetişkinlerin mesleki ve kişisel gelişimleri için eğitim ve danışmanlık hizmeti veren öncü kurum olmak.

Etik Değerlerimiz

  • Sürekli Gelişim
  • Verimlilik
  • Şeffaflık
  • Farklı Çözümlere Odaklılık
  • Milli Değerlere Bağlılık

Hakkımızda

TRUVA AKADEMİ’nin Uzman Kadrosu, 1999 yılında profesyonel çalışma hayatlarına eğitim ve danışmanlık alanlarında başlayan ve güçlenerek devam eden eğitim gönüllüsü, güçlü ve sıcak bir ekipten oluşur.TRUVA AKADEMİ ulusal – uluslararası standartlarda ve platformlarda akredite olmuş, “M.E.B” onaylı,  alanında başarılı Üniversiteler, Enstitüler ve STK iş birlikleri ile gücüne güç katmayı amaçlamakta. Truva Akademi, eğitim gibi ulvi bir yolda tüm insanlığa gelişim yolculuklarında yol arkadaşı olmaya kendini adamış; çocuk, genç, yetişkin, tecrübeli, tecrübesiz her bireyin kariyer yolculuğunun yanında olmak için heyecanla varlığını sürdürmektedir.

Truva Akademi Hangi Alanlarda Eğitimler Sunmaktadır ?

TRUVA AKADEMİ kişisel ve mesleki gelişim alanlarında Uzaktan Eğitim vermenin yanı sıra, teknik donanım gerektiren meslekler için ilgili kanunlar (İş Sağlığı ve Güvenliği, Mesleki Yeterlilik, M.E.B gibi) ve yönetmelikler gereği zorunlu sertifikasyonları kapsayan eğitimleri, Uzaktan Eğitimler ve yüz yüze uygulamalı eğitimler olarak da sağlamaktadır.

Truva Akademi Eğitimlerinde Neyi Amaçlamaktadır ?

TRUVA AKADEMİ, temelinde kurum ve kuruluşların, zaman, bütçe, iş gücü vb. maliyetlerini azaltarak zamandan ve bütçe maliyetlerinden tasarruf ederek, personellerini geliştirmek ve rekabet üstünlüğü sağlamak amacıyla yüz yüze (örgün) eğitimlerin yanı sıra, M.E.B ve alanında başarılı Üniversitelerin sertifikalı Uzaktan Eğitim hizmetleri ile eğitimi ve gelişimi ayağınıza getirmeyi amaçlamaktadır.

Yeni nesil Uzaktan Eğitim platformu TRUVA AKADEMİ, 1999 yılından itibaren “Eğitim”e profesyonellik katmak amacıyla yola çıkmış bir ekipten oluşur. Global iş dünyasının bugünkü ihtiyaçlarını yakından takip eden TRUVA AKADEMİ, özellikle Uzaktan Eğitim ve örgün eğitime çözüm odaklı yaklaşımları ile dijital ve inovatif eğitim teknikleri sayesinde sektöründe lider konumdadır. Değerleri, prensipleri ile geleneklerine bağlı olan Truva Akademi, öngörüleri ve vizyoner bakış açısı ile iş arayanlara mesleki avantaj sağlamayı kendine öncelikli görev edinmiştir. Bunların yanı sıra Truva Akademi, kariyer değişikliği yapmak isteyenlere yol haritası sunmak, yönetici ve adaylarının liderlik yetkinliklerini beslemek, çocuk ve gençlerin gelişimi için öğretmenlere, eğitmenlere, ailelerine ve iş hayatında profesyonel olarak yer edinenlere, girişimcilere,Start-Up’lara, ev ve ülke ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarına; kişisel, ailevi ve mesleki sorunlar yaşayan herkese hitap etmektedir. Ayrıca Truva Akademi, alanlarında Lider ve Uzman, Koç ve Mentorlar ile Danışmanlık Hizmeti sağlamak amacıyla, yaşam yolculuğunuzda hem profesyonel hem de aile sıcaklığı ve samimiyeti ile sizlere eşlik eden ‘Yol Arkadaşınız’ ve ‘Çözüm Odaklı Altın Anahtarınız‘ ‘Profesyonel Acil Butonunuz’dur.

Truva Akademi Eğitim Haricinde Başka Hangi Alanlarda Hizmet Vermektedir ?

TRUVA AKADEMİ, öncülük ettiği Uzaktan ve Yüz Yüze(Örgün) Eğitimlerin yanı sıra İş Etiği ve Meslek Ahlâkı doğrultusunda, kurumsal, yönetimsel ve kişisel danışmanlık alanlarında da öncülük etmekte ve titizlikle hizmet vermektedir. Akademik ve Profesyonel tecrübeleriyle sektör lideri olan uzman kadrosuyla, ulusal ve uluslararası firmalara hem Uzaktan hem de Yüz Yüze (örgün) Eğitimler vasıtasıyla Koçluk, Mentorluk ve Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Truva Akademi Kim İçin ve Ne İçin Çözümler Sunar ?

TRUVA AKADEMİ, kişiye, kuruma ve sektöre özel çözümler sunar. Her zaman coşkulu ve heyecanlı amatör bir ruhla seneler boyunca edinilmiş akademik tecrübelerin,  profesyonel tecrübeler ile harmanlanmış hali ve beşeri sermayelerinin özgüveni ile yurdun her köşesinde gelişim isteği duyanlara her zaman yol arkadaşı olur.

Truva Akademi Nerededir ?

Mesleki gelişiminizde ve kariyer yolculuğunuzda güvenilir, ayakları yere sağlam basan ve güçlü adımlarla ilerlemenizi sağlayan kariyer ve kişisel gelişiminizin ve Uzaktan Eğitim ihtiyacınızın çözüm ortağı TRUVA AKADEMİ, BAŞKENT’in en prestijli ve güvenilir lokasyonunda, Ankara’nın göz bebeği ATAKULE’nin hemen karşısında, sımsıcak bir aile ortamıyla, dün olduğu gibi bugün de yarın da yanınızda olmaya devam ediyor. Truva Akademi Ailesi olarak en büyük amacımız geleceğimizi sizlerle birlikte şekillendirmek.Gelin Geleceğinizi Birlikte Kuralım! Gelin Geleceği Birlikte Kuralım!

WhatsApp chat